تصفیه فاضلاب فرآیند زدودن آلاینده‌ها از فاضلاب، از جمله فاضلاب‌های خانگی و صنعتی است که شامل فرآیندهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی می‌باشد. نتیجه تصفیه فاضلاب تأمین پساب تصفیه‌شده‌ای است که برای محیط‌زیست بی‌خطر می‌باشد. در این راستا روش‌های گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از رایج‌ترین آنها بر پایه فرآیند لجن فعال استوار است.

امروزه با گسترش تکنولوژی این روش‌ها بهبود یافته است. یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های مبتنی بر روش لجن فعال، تصفیه به‌روش بیورآکتورهای غشایی (MBR) می‌باشد. اساس این روش‌بهره‌گیری از میکروفیلترهای پلیمری است که جایگزین واحدهای بزرگ ته‌نشینی در تصفیه‌خانه‌های لجن فعال متعارف شده‌اند. شرکت فن‌آوران صانع شرق در سال 1396 موفق به اخذ رتبه پیمانکاری در رشته‌های تخصصی آب و تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه، جواز تاسیس کارخانه ساخت تجهیزات تصفیه‌ فاضلاب و آب‌شیرین‌کن و همچنین گواهی صلاحیت بهره‌برداری از تاسیسات تصفیه فاضلاب و آب‌شیرین‌کن از شرکت آب و فاضلاب کشور شده است.

تصفیه فاضلاب
فن‌آوران صانع شرق
تجهیزات تصفیه فاضلاب
مهندسی محیط زیست
دپارتمان مهندسی محیط زیست
با ما تماس بگیرید

با دپارتمان مهندسی محیط زیست شرکت فن‌آوران صانع شرق جهت مشاوره خرید و استعلام محصولات تماس بگیرید: H.ZANGOOEI@MSGROUP.IR و A.SAFAEE@MSGROUP.IR