دفتر مرکزی: مشهد، بزرگراه میثاق، بین میثاق 6 و 8، ساختمان صانع
تلفن تماس: 05135243522
bg_image
آلارم یونیت ۱۰، ۲۰ و ۲۴ پنجره تولید شرکت صانع شرق

با بررسی های بعمل آمده و پیشرفت های صورت گرفته در راستای تحقیق و توسعه، شرکت صانع شرق موفق به ساخت آلارم یونیت در طرح های  10،20،24 پنجره گردید.همچنین ساخت RTU از دیگر محصولات و نوآوری های این شرکت می باشد که با تکیه بر توان داخلی به سرانجام رسیده است. کنترل از راه دور پست های برق از دیگر فعالیت های این واحد در زمینه نرم افزاری می باشد که امکان ارسال فرمان های مختلف در مواقع ضروری را به اپراتور می دهد.

شرکت صانع شرق
اتوماسیون صنعتی

واحد اتوماسیون شرکت صانع شرق با هدف تامین تجهیزات الکترونیکی کنترل - مانیتورینگ و بررسی داده‌های پست های برق و حمایت از تولیدات داخلی و در سال 1393 با همکاری پرسنل مجرب این شرکت تاسیس گردید.

ALARM UNIT
آلارم یونیت

شرکت صانع شرق

اهمیت کنترل، نظارت و پایش سیستم‌های تولید و توزیع انرژی در مراکز صنعتی امری مهم و حیاتی به شمار می آید، لذا آلارم یونیت با اعلام بروز خطا در سیستم و نمایش محل آن مانع آسیب و مشکلات فنی و اقتصادی در واحدها و مراکز صنعتی می‌شود. این دستگاه شامل امکانات و ویژگی‌های زیر می‌باشد:

آلارم یونیت ۱۰، ۲۰ و ۲۴ پنجره تولید شرکت صانع شرق
آلارم یونیت تولید شرکت فان آوران صانع شرق
شرکت صانع شرق
مشاوره در خصوص اتوماسیون صنعتی

واحد اتوماسیون صنعتی شرکت صانع شرق

09152724040
saneshargh.sale@gmail.com
۰۵۱۳۵۲۴۳۵۲۲ داخلی ۳۳ و ۳۴

واحد RTU
Remote Terminal Unit

وظیفه سامانه یا واحد ترمینال از راه دور 460 RTU ارسال وضعیت سیگنال های جمع آوری و همچنین اجرای فرمان‌های دریافتی از مراکز کنترل یا سامانه نرم افزاری متصل به دستگاه می‌باشد.