مشخص شدن اهمیت تصفیه فاضلاب انسانی و صنعتی پیش از رهاسازی در محیط زیست و آسیب­‌های جبران‌­ناپذیر ناشی از آن در سال­های اخیر و همچنین بروز خشکسالی‌­های پی­‌درپی و کمبود منابع آبی در دسترس و پایدار، منجر به توجه بیش از پیش به مقوله تصفیه و بازچرخانی فاضلاب گردیده است. انتقال فاضلاب از بسیاری از واحدهای صنعتی و درمانی، مجتمع­‌های مسکونی و تجاری و مانند آن، به تصفیه‌­خانه‌­های اصلی معمولا با مشکلات عدیده­‌ای روبروست. از این­رو کارایی پکیج‌­های تصفیه فاضلاب که به صورت لوکال و قابل حمل و با استفاده از متریال فلزی (کربن استیل، استنلس استیل)، پلی‌­اتیلن دفنی/غیردفنی و FRP/GRP ساخته می­شوند، قابل توجیه می­‌باشد. این پکیج‌­ها قابلیت حذف بار آلی (COD) فاضلاب تا مقادیر 20.000 میلی گرم‌­برلیتر را داشته و بخش‌­های مختلف آن براساس کیفیت فاضلاب ورودی و کیفیت مورد نیاز پساب خروجی طرحی و تعیین می­گردند.

نظر به وجود امکانات صنعتی گسترده و دراختیار داشتن مساحتی بالغ بر 18000 مترمربع در قالب 4 کارخانه با کلیه تجهیزات، توانایی قابل توجه درخصوص تامین تجهیزات و همچنین حضور پرسنل فنی و طراحی توانمند، پتانسیل بسیار بالایی را در شرکت صانع شرق، جهت ساخت پکیج­های تصفیه فاضلاب به­‌صورت ثابت و موبایل (سیار) فراهم نموده است.

پکیج‌­ها فلزی معمولا از جنس استیل کربن (ST37) با پوشش مناسب و یا فولاد ضد زنگ (SS) ساخته می‌­شوند. مقاومت این آلیاژهای آهن در مقابل ضربه و خوردگی به حدی بالاست که برای ساخت یک پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، مناسب هستند. پکیج‌­های فلزی دارای قابلیت بهره‌­برداری و ابتکار عمل مناسبی هستند و برای تصفیه فاضلاب‌­های بهداشتی توصیه می‌­شوند.

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی
مهندسی محیط زیست
دپارتمان مهندسی محیط زیست
با ما تماس بگیرید

با دپارتمان مهندسی محیط زیست شرکت فن‌آوران صانع شرق جهت مشاوره خرید و استعلام محصولات تماس بگیرید: H.ZANGOOEI@MSGROUP.IR و A.SAFAEE@MSGROUP.IR