مشاوره، طراحی و ساخت
پست برق سیار

شرکت صانع شرق به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پستهای برق سیار در سطح کشور فعالیت میکند. این شرکت توانسته است با طراحی و ساخت بیش از ۳۰۰ دستگاه از انواع پست های برق سیار، سهم عمده ای در این صنعت داشته باشد.

پست سیار | شرکت صانع شرق

قابلیت حمل و نقل و نصب و راه اندازی سریع از ویژگی های پست های برق سیار می باشند.

این پست ها را می توان در شرایط ذیل استفاده کرد:

  1. به عنوان پست های برق موقت و حتی ثابت
  2. به عنوان پست جایگزین به منظور تعمیرات در پستهای ثابت (به عنوان بی رزرو)
  3. به منظور کمک به کاهش خاموشی در مناطق مختلف و دورافتاده در زمانهای وقوع بحران های طبیعی از جمله زلزله، سیل،…

 

پست برق سیار چیست؟

پست‌های برق سیار یکی از پست‌هایی با سطح ولتاژ فشار متوسط یا فشار قوی در صنعت برق هستند که تجهیزات آنها یا بصورت کامل روی یک تریلر کمرشکن و یا روی چندین شاسی کفی نصب می‌شوند. این پست‌ها شامل تمام تجهیزات مورد نیاز در پست های اصلی پست شامل ترانس قدرت و کمکی، سوئیچگرهای AIS و GIS، کابل‌های فشار ضعیف و فشار متوسط، سیستم‌های حفاظتی و کنترلی شامل تابلوهای حفاظت، کنترل، و…. همچنین سوئیچ گیرهای فشار متوسط هستند.

همانطور که گفته شد پست‌های برق سیار سیستم‌هایی مستقل هستند و تجیهزات آنها روی تریلر نصب میشوند، لذا زمان طراحی ، تولید، نصب و راه اندازی آنها در مقایسه با پست های ثابت بسیار کمتر است. حمل و جابه جایی این پست ها به محل مورد نیاز، پس از انجام تست های کارخانه ای توسط یک کِشنده انجام میشود. 

با توجه به زمان کوتاه به منظور تولید، تست و راه اندازی و بهره برداری پست های برق سیار، این پست ها به یکی از پرکاربردترین پست های برق در این صنعت تبدیل 

شده اند

از پست های برق سیار در موارد ذیل استفاده میشود:

 

Mobile Electricity Substation Features
مزایای پست‌های برق سیار

پست‌های سیار مزایای فراوانی دارند که در زیر عنوان شده است:

با ما تماس بگیرید
پست برق سیار

شرکت فن آوران صانع شرق رزومه فروش و نصب و راه اندازی حدود ۳۰۰ پست سیار با آرایش‌های AIS/GIS مختلف در سراسر کشور و همچنین کشورهای همسایه را دارا می‌باشد. بر این اساس و با تخصص و مهارت تیم فنی مجرب این شرکت، قابلیت ارائه بهترین پیشنهاد جهت موقعیت‌ها و نیازهای مختلف وجود دارد. با ما تماس بگیرید.

واحد پست سیار شرکت صانع شرق

آقای جعفری ۰۵۱۳۵۲۴۰۱۵۶ داخلی ۸۶ الی ۸۸
s.jafari@msgroup.ir