دفتر مرکزی: مشهد، بزرگراه میثاق، بین میثاق 6 و 8، ساختمان صانع
تلفن تماس: 05135243522
مهندسی محیط زیست

واحد مهندسی محیط زیست شرکت صانع شرق با بهره گیری از کارشناسان خبره و آخرین فناوری روز دنیا آماده ارائه خدمات این حوزه می‌باشد.

شرکت صانع شرق
واحد مهندسی محیط زیست

نظر به اهمیت روزافزون مسائل و معضلات زیست‌محیطی، دپارتمان مهندسی محیط‌زیست شرکت فن‌آوران صانع شرق در سال ۱۳۹۵ با هدف ورودی موثر در حیطه موضوعات مختلف مهندسی محیط‌زیست تشکیل گردید. این دپارتمان در حال حاضر با در اختیار داشتن پروژه‌های مختلف در سطح کشور در قالب قراردادهای BOT، BOO، EPC، EPCF، ... در زمینه‌های تصفیه آب، تصفیه فاضلاب، سیستم‌های آب‌شیرین‌کن، زباله‌سوزهای شهری و صنعتی و تامین تجهیزات این حوزه فعالیت می‌نماید.

پکیج تصفیه آب و فاضلاب
تاسیسات نمک زدایی (آب شیرین‌کن)
شرکت فن‌آوران صانع شرق در زمینه ساخت سیستم‌های RO (اسمز معکوس) با شرکت MICRODYN-NADIR GmbH از بزرگترین و برجسته‌ترین برندهای سازنده فیلترهای تصفیه آب و فاضلاب در جهان و شرکت مشاوره آلمانی RIEDEL CONSULT OHG تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه منعقد نموده است.
 
تکنولوژی های مورد استفاده توسط شرکت صانع شرق شامل اسمز معکوس، تقطیر ناگهانی چند مرحله ای، تقطیر چند مرحله‌ای، …
پکیج تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی
تصفیه خانه فاضلاب
شرکت فن‌آوران صانع شرق با اخذ صلاحیت پیمانکاری در رشته‌های آب و تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه و همچنین دریافت گواهی صلاحیت بهره‌برداری تصفیه خانه‌های فاضلاب از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با بهره‌گیری از دانش، تجربه و تخصص کارشناسان زبده خود، در خصوص طراحی، احداث و بهره‌برداری از تصفیه خانه‌های فاضلاب شهری و صنعتی در قالب قراردادهای Buy Back، EPC، BOT و … آمادگی دارد.


تصفیه فاضلاب فرآیند زدودن آلاینده‌ها از فاضلاب، از جمله فاضلاب‌های خانگی و یا صنعتی است که شامل فرآیندهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی می‌باشد. نتیجه تصفیه فاضلاب تأمین پساب تصفیه‌شده‌ای است که برای محیط‌زیست بی‌خطر می‌باشد. در این راستا روش‌های گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از رایج-ترین آنها بر پایه فرآیند لجن فعال استوار است.
لندفیل و زباله سوز

نظر به اهمیت بالای پسماندهای شهری، بیمارستانی و صنعتی و همچنین تولید انرژی‌های نو در جهت حفظ محیط زیست، یکی از فعالیت‌های فناورانه این شرکت در این زمینه، طراحی، تامین مالی، خرید، نصب و بهره‌برداری از سیستم‌های زباله سوز و تولید انرژی و همچنین استحصال و بهره‌برداری از بیوگاز متصاعد از لندفیل‌های دفع زباله می‌باشد.

صانع شرق
تامین تجهیزات مهندسی محیط زیست

نظر به قدرت بالای ساخت و بازرگانی توانمند شرکت صانع شرق،
تامین کلیه تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب و سیستم­های آب­‌شیرین­‌کن توسط بخش فروش این شرکت فراهم گردیده است.

مهندسی محیط زیست
دپارتمان مهندسی محیط زیست
با ما تماس بگیرید

با دپارتمان مهندسی محیط زیست شرکت فن‌آوران صانع شرق جهت مشاوره خرید و استعلام محصولات تماس بگیرید: H.ZANGOOEI@MSGROUP.IR و A.SAFAEE@MSGROUP.IR