صانع شرق
تامین، ضمانت و خدمات پس از فروش

واحد نفت، گاز و پتروشیمی شرکت فن‌آوران صانع شرق با سابقه چندین سال تجربه، اقدام به ارائه مشاوره و تامین تجهیزات و قطعات به همراه ۲ سال ضمانت و ۱۵ سال خدمات پس از فروش با قیمت رقابتی را نموده و در این راستا توانسته سهم بزرگی در تامین کالاهای مورد نیاز شرکتهای نفت و گاز و پالایشگاه‌ها و پتروشیمی داشته باشد.

شرکت فن‌آوران صانع شرق

این مجموعه بر این باور است که پشتوانه ما تجربه ای است که در این سالها کسب کرده ایم و با سابقه حضور در صنعت نفت از سال ۸۵ و همکاری بسیار نزدیک با شرکتهای صنعت نفت و گاز و با کمک کارکنان مجرب خود و با هدف جلب رضایت مدیران این صنعت موفق به اخذ تقدیرنامه های بسیاری در این صنعت شده ایم.

باعث افتخار ماست که توانسته ایم با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و رعایت استانداردهای معتبر جهانی و با ارزیابی و بررسی بازار جهانی و کارخانه های مجهز و تکنولوژی روز دنیا، اقدام به تامین تجهیزاتی از جمله انواع شیر (CAMERON, GROVE, CORT, ITAG, JC, VIAR VALVOLE, KPC, …)، UPS و ابزار دقیق و دستگاه تست و اندازه گیر و آنلایزر و پمپ و کمپرسور و موتور، انواع کاتالیست و پودرهای جاذب از کشورهای اروپایی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، انگلستان و … نموده ایم.

داشتن چندین دفتر در شهرهای ایران و کشورهای اطراف از جمله آلمان، چین، امارات، ترکیه، عراق و افغانستان و همچنین مالکیت چهار کارخانه و کسب نمایندگی از برندهای معتبر اروپایی همچون بازوان توانمندی است که به ما این توان را داده که قادر به ارائه خدمات در کوتاهترین زمان، به مشتریان خود باشیم.

Oil, Gas and Petrochemical
تامین تجهیزات

عمده فعالیت‌های شرکت صانع شرق در زمینه ساخت، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، ارائه خدمات پس از فروش گسترده و تامین لوازم یدکی در بخشهای مختلف صنایع، نفت، گاز و پتروشیمی به شرح ذیل می باشد :

این واحد در سه حوزه از طریق کشورهای اروپایی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، انگلستان و … تجهیزات زیر را تامین می‌کند :

تصویر

۱. شیر، کاتالیست و پودر جاذب

شیرهای سرچاهی، درون چاهی و پالایشگاهی، انواع کاتالیست و پودر جاذب

تصویر

۲. رله، آنالایزر و UPS

رله و آنالایزر، دستگاه تست و اندازه گیری، UPS و قطعات ابزار دقیق

تصویر

۳. پمپ، کمپرسور و موتور

پمپ و کمپرسور و موتور شیرهای سرچاهی، درو چاهی و پالایشگاهی